Bloghttp://geskova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskTo čo je na chvíľu bolí... (geskova) Wed, 02 Nov 2011 02:12:55 +0100http://geskova.blog.sme.sk/c/279508/To-co-je-na-chvilu-boli.html?ref=rssDepresia slnečného dňa (geskova) Wed, 30 Mar 2011 10:25:26 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/260910/Depresia-slnecneho-dna.html?ref=rssAni neviem... (geskova) Tue, 29 Mar 2011 10:13:58 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/260834/Ani-neviem.html?ref=rssPravda máva chuť trniek... (geskova) Fri, 25 Feb 2011 09:59:41 +0100http://geskova.blog.sme.sk/c/257690/Pravda-mava-chut-trniek.html?ref=rssHriech (geskova) Wed, 27 Oct 2010 08:46:42 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/245552/Hriech.html?ref=rssDaimonion (geskova)(vždy keď mi naslepo vkladal do pŕs ďalší nádych)Tue, 26 Oct 2010 10:04:56 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/245454/Daimonion.html?ref=rssSpád (geskova) Tue, 12 Oct 2010 08:22:49 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/244003/Spad.html?ref=rssVankúšiky prstov na ktorých mám ustlané šepkávajú... (geskova) Mon, 04 Oct 2010 11:47:42 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/243304/Vankusiky-prstov-na-ktorych-mam-ustlane-sepkavaju.html?ref=rssMinulá... (geskova) Sat, 24 Jul 2010 19:19:32 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/236078/Minula.html?ref=rssOhrievanie sĺz... (geskova) Thu, 10 Jun 2010 19:19:02 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/231750/Ohrievanie-slz.html?ref=rssVolá sa ako otec... (geskova) Wed, 09 Jun 2010 10:08:27 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/231576/Vola-sa-ako-otec.html?ref=rssNaše... (geskova) Tue, 01 Jun 2010 13:44:01 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/230561/Nase.html?ref=rssVždy, keď si nežný (Radomír) :-* ... (geskova) Fri, 21 May 2010 23:56:33 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/229476/Vzdy-ked-si-nezny-Radomir.html?ref=rssBáseň PŔŔŔvo-voličov Poetov,či... (geskova) Thu, 20 May 2010 23:56:17 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/229361/Basen-PRRRvo-volicov-Poetovci.html?ref=rssSom tiež len človekom... (geskova) Tue, 18 May 2010 17:43:30 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/229121/Som-tiez-len-clovekom.html?ref=rssVNÚTROtelová (geskova) Fri, 14 May 2010 23:19:11 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/228739/VNUTROtelova.html?ref=rssAni netuším... (geskova) Thu, 13 May 2010 23:25:41 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/228660/Ani-netusim.html?ref=rssNEcenzurovaná!!! (geskova) Thu, 13 May 2010 12:21:14 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/228596/NEcenzurovana.html?ref=rssSI a to mi stačí,teda aspoň namaľovaný... (geskova) Wed, 12 May 2010 23:27:29 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/228558/SI-a-to-mi-staciteda-aspon-namalovany.html?ref=rssZátvorková (geskova) Wed, 12 May 2010 00:21:18 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/228476/Zatvorkova.html?ref=rssPri-vlastniť (geskova) Tue, 11 May 2010 23:25:13 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/228470/Pri-vlastnit.html?ref=rssPomarančové ,,bacardi" alebo... (geskova) Tue, 04 May 2010 10:27:15 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/227700/Pomarancove-bacardi-alebo.html?ref=rssTen všetkým ,,známy" (geskova) Fri, 30 Apr 2010 15:12:39 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/227329/Ten-vsetkym-znamy.html?ref=rssAj keby... (geskova) Thu, 29 Apr 2010 22:10:16 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/227270/Aj-keby.html?ref=rssAdenóm tvojho dotyku (geskova) Thu, 29 Apr 2010 22:04:09 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/227269/Adenom-tvojho-dotyku.html?ref=rssNevyslovená... (geskova) Thu, 29 Apr 2010 21:32:55 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/227267/Nevyslovena.html?ref=rssUmelec a Ja... (geskova) Thu, 29 Apr 2010 12:02:17 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/227220/Umelec-a-Ja.html?ref=rssKolobeh... (geskova) Thu, 29 Apr 2010 11:43:04 +0200http://geskova.blog.sme.sk/c/227218/Kolobeh.html?ref=rss